Онлайн-трансляція матчу 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА

"Порту" - "Динамо" (Київ)

0:2

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

"Динамо" перемогло 2:0 і не дозволило "Порту" достроково вийти у плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА. "Біло-сині" зберігають прекрасні шанси пробитися до 1/8 фіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

90+3' - Господарі могли скоротити рахунок - від нашого захисника м'яч влучив у поперечину і вилетів у поле.

90+1' - На "Драгау" - тиша. М'ячем володіє "Динамо".

90' - Арбітри додав 3 хвилини.

90' - Теодорчик міг забити третій м'яч.

89' - Таке враження, що "Порту" вже здався.

86' - Лукаш Теодорчик замінив Жуніора Мораеса.

84' - Віталій Буяльський замінив Сергія Сидорчука.

84' - Після удару Беланда м'яч ліг на сітку воріт.

82' - Удар Андре Андре - у три рази(!) вище поперечини динамівських воріт.

78' - М'яч "перевірив" штангу гостей! Рахунок не змінився.

77' - Перша заміна у "Динамо": Юнес Беланда замінив Гонсалеса.

76' - Сидорчук порушив правила проти Рубена Невеша.

74' - "Порту" подає кутовий. Відбився захист киян.

73' - Мораес не поцілив по воротам.

69' - Сидорчук отримав жовту картку.

67' - Відразу дві заміни у "Порту": вийшли Освальдо та Корона, залишили поле Браїмі та Імбюля.

64' -  ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!  Гонсалес забиває! Господарі обрізалися в обороні, Гонсалес пробив, вийшовши віч-на-віч з голкіпером "Порту", якому м'яч влучив у руку і опинився за лінією воріт.

62' - Гармаш з "убійної" позиції пробив у Касільяса!

59' - Після помилки Гонсалеса у центрі поля "Порту" провів небезбечну контратаку. Після кількох передач Тельйо пробив - Шовковський на місці.

58' - Ярмоленко отримав м'яч обіграв двох, навісив - португальці винесли.

56' - "Порту" прагне відновити паритет, "Динамо" намагається захистити переможний рахунок.

54' - Мораес пробив повз ворота португальців.

53' - Андре Андре дуже просив пенальті - арбітр проігнорував.

52' - Тельйо змарнував дуже гарний момент "Порту".

51' - Рибалка виконав штрафний після фолу Абубакара.

50' - Кутовий подають господарі. М'яч у Шовковського.

48' - Мораес порушив правила. Маркано виконав штрафний.

46' - Розпочався другий тайм. Андре Андре замінив Перейру.

ПЕРЕРВА. "Динамо" попереду завдяки голу Андрія Ярмоленка з пенальті - Касільяс стрибнув у лівий від себе кут, а десятий номер киян пробив точно по центру.

45' - Арбітр компенсував 1 хвилину.

43' - Ярмоленко пробив по воротам з гострого кута. Касільяс рятує свої ворота.

40' - Шовковський врятував команду.

38' - Гармаш теж "заслужив" попередження за фол проти Перейри.

36' - Данило Силва отримав попередження. Перша жовта у матчі.

35' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ярмоленко реалізував 11-метровий. 0:1!

35' - Пенальті у ворота "Порту" - Імбула збив Рибалку.

32' - Гармаш в атаці порушив правила проти Максі Перейри. Слід відзначити Ярмоленка, який вже у другому епізоді поспіль показав клас справжнього лідера динамівців.

29' - Ярмоленко прострілив уздовж воріт, Гармаш головою влучив у штангу, м'яч відлетів у напрямку Мораєса, який у падінні не забив у порожні ворота! Вірний гольовий момент.

28' - Динамівці діють більш сміливіше.

26' - Сидорчук не поцілив по воротам і порушив правила.

25' - Сейв Касільяса! Гонсалес намагався закинути голкіперу "Порту" "за комірець".

24' - Ярмоленко вийшов сам на сам... офсайд.

23' - Кияни подають свій перший кутовий у цьому матчі.

20' - Перша позиційна атака "Динамо" - Гонсалес після "ауту" Антунеша пробив з правої ноги - трохи вище воріт.

18' - Вже хвилину атакує "Порту" - Імбюля пробив повз ворота.

17' - Гонсалес намагався розвинути атаку динамівців, але далеко відпустив м'яч.

14' - Касільяс виконав штрафний після порушення Гармаша.

12' - Перша атака португальців по центру - алжирець Браїмі пробив набагато вище воріт.

9' - Гонсалес вперше перевірив ворота господарів - прямо по центру володінь Касільяса.

7' - "Динамо" частенько помиляється в центрі поля. Відчувається хвилювання.

6' - "Порту" отримав право на кутовий. Данилу пробив по воротам - Шовковський на місці.

4' - Господарі порушили правила в атаці. Хачеріді виконав штрафний.

3' - Данилу не поцілив у ворота Шовковського.

2' - Драгович виконав штрафний після фолу Абубакара.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Господарі розіграли м'яч.

Футболисти вийшли на поле. Пролунав гімн Ліги чемпионів УЄФА.

*****

24 листопада 2015 року. Порту. Стадіон "Драгау". Початок - 21.45. Температура повітря +12 С.

Ласкаво просимо до Португалії на поєдинок 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому лідер квартету G "Порту" приймає київське "Динамо".

Стартові склади.

"ПОРТУ" - Ікер Касільяс, Максі Перейра, Мартінс Інді, Іван Маркано, Мігель Лайун, Рубен Невеш, Ясін Браїмі, Данилу, Жанеллі Імбюля, Венсан Абубакар, Кристіан Тельйо.

Головний тренер - Хулен Лопетегі.

"ДИНАМО" - Олександр Шовковський, Данило Сильва, Антунеш, Александар Драгович, Євген Хачеріді, Сергій Сидорчук, Сергій Рибалка, Деніс Гармаш, Дерліс Гонсалес, Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораес.

Головний тренер - Сергій Ребров.

*****

АРБІТР - Карлос Веласко Карбальйо (Іспанія).

У стартовому турі групового етапу суперники поділили очки на НСК "Олімпійський" (2:2). На гол Олега Гусєва гості відповіли дублем Венсана Абубакара. Однак на останній хвилині очко динамівцям приніс дебютант Ліги чемпіонів УЄФА Віталій Буяльський.

Після нічиєї в Києві "Порту" здолав лондонський "Челсі" (2:1), а потім набрав максимум очок у матчах з тель-авівським "Маккабі" - 2:0 вдома і 3:1 на виїзді.

"Біло-сині" ж у другому турі виграли в Тель-Авіві - 2:0, набравши потім у двох матчах з "Челсі" лише очко - 0:0 вдома і 1:2 в гостях.

"Драконам" у домашньому поєдинку з "Динамо" достатньо навіть нічиєї, щоб достроково вийти у плей-офф. Киянам, аби зберегти шанси поборотися за місце в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, необхідно обов'язково перемагати на "Драгау".

Турнірне становище після чотирьох турів: "Порту" - 10 очок, "Челсі" - 7, "Динамо" - 5, "Маккабі" - 0.