"Дніпро" ні з чим повертається із Сент-Етьєна

Футболісти дніпропетровського "Дніпра" зазнали другої поспіль поразки у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА. Тепер минулорічні фіналісти цього турніру мають лише примарні шанси на вихід у плей-офф нинішнього розіграшу.

У виїзному матчі четвертого туру команда Мирона Маркевича, як і два тижні тому, поступилася французькому "Сент-Етьєну". Цього разу - із розгромним рахунком 0:3, повідомляє Укрінформ.

Першого успіху господарі досягли наприкінці першого тайму - на 38 хвилині після подачі Роберта Берича м'яч забив Кевін Монне-Паке. Після перерви помилками захисту "Дніпра" скористалися той же Берич (52) та Ромен Амума (65).

В іншому поєдинку групи G норвезький "Русенборг" програв італійському "Лаціо" - 0:2.

У наступному турі 26 листопада "Дніпро" в Римі зустрінеться з "Лаціо", а "Сент-Етьєн" поїде у Тронгейм до "Русенборга".

Турнірне становище: "Лаціо" - 10 очок, "Сент-Етьєн" - 7, "Дніпро" - 4, "Русенборг" - 1.