Молодіжна збірна України програла французам

Футболісти молодіжної збірної України (гравці до 21 року) програли третій матч поспіль у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2017.

На страсбурзькому стадіоні "Ля-Мейно" команда Сергія Ковальця поступилася одноліткам із Франції - 0:2, повідомляє Укрінформ.

Обидва м'ячі у ворота Георгія Бущана влетіли у середині другого тайму - на 70-й хвилині відзначився Тома Лема, на 77-й забив Адрієн Рабьйо.

В інших матчах 3-ї відбіркової групи Північна Ірландія програла Македонії - 1:2, а Шотландія та Ісландія розійшлися миром - 0:0.

У 2015-му "синьо-жовті" проведуть ще два виїзні поєдинки кваліфікації. 13 листопада українці в Пейслі зійдуться із шотландцями, а 17 листопада у Лергані зустрінуться із однолітками із Північної Ірландії.

Турнірне становище: Ісландія - 11 очок (після 5-ти ігор), Франція - 6 (3), Македонія - 6 (3), Шотландія - 4 (3), Північна Ірландія - 1 (3), Україна - 0 (3).