Україна програла Іспанії і пробиватиметься на Євро-2016 у матчах плей-офф

Футболісти національної збірної України не зуміли здобути пряму путівку на чемпіонат Європи 2016 року. У понеділок підопічні Михайла Фоменка поступилися у Києві в заключному відбірковому матчі групи С чемпіонам континенту команді Іспанії - 0:1.

Вирішальний м'яч на 22-й хвилині забив Маріо Гаспар. На 25-й хвилині іспанець Сеск Фабрегас не реалізував пенальті, повідомляє Укрінформ.

Таким чином, українська збірна посіла третє місце у групі С і тепер у листопаді гратиме у стикових матчах плей-офф Євро-2016, що влітку наступного року пройде на футбольних полях Франції.

Гру з іспанцями на НСК "Олімпійський", обслуговувала суддівська бригада із Сербії на чолі з Милорадом Мажичем.

Результати інших матчів у групі С: Люксембург - Словаччина - 2:4, Білорусь - Македонія - 0:0.

Підсумкове турнірне становище: Іспанія - 27 очок, Словаччина - 22, Україна - 19,  Білорусь - 11, Люксембург - 4, Македонія - 4.