Збірна України обіграла македонців

Національна збірна України з футболу з рахунком 2:0 на виїзді здобула перемогу над командою Македонії у дев'ятому турі відбіркової групи С чемпіонату Європи-2016.

Голи в Скоп'є були забиті після перерви. На 59-й хвилині пенальті реалізував Євген Селезньов, на 87-й забив Артем Кравець, повідомляє Укрінформ.

В інших матчах туру групи С Іспанія взяла гору над Люксембургом - 4:0, а Словаччина програла Білорусі - 0:1.

Таким чином, за тур до завершення відбіркового турніру іспанці забезпечили собі місце серед учасників фінального турніру Євро-2016.

"Синьо-жовті" зберігають шанси отримати пряму путівку до Франції. Для цього команді Михайла Фоменка необхідно 12 жовтня на НСК "Олімпійський" у Києві перемагати Іспанію.

Турнірне становище: Іспанія - 24 очки, Словаччина - 19, Україна - 19, Білорусь - 10, Люксембург - 4, Македонія - 3.