"Говерла" програла "Карпатам" у чемпіонаті України

Ужгородська "Говерла" зазнала другої поспіль поразки у чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Підопічні В'ячеслава Грозного в матчі 10-го туру з рахунком 0:2 на своєму полі поступилися львівським "Карпатам", які у свою чергу перервали серію з двох поразок, повідомляє Укрінформ.

Успіх гостям ужгородського стадіону "Авангард" принесли автогол півзахисника "Говерли" Олексія Савченка, який на 4-й хвилині забив у власні ворота, і точний удар головою Ігоря Пластуна на 40-й хвилині.

У неділю пройдуть ще три поєдинки: "Дніпро" (Дніпропетровськ) - ФК "Олександрія", "Волинь" (Луцьк) - "Зоря" (Луганськ) і "Ворскла" (Полтава) - "Динамо" (Київ).

Результати зіграних матчів:

"Шахтар" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 2:0

голи: Алекс Тейшейра (8-а і 50-а хвилини)

"Металіст" (Харків) - "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 1:1

голи: Володимир Прийомов (87) - Владислав Кулач (23)

"Металург" (Запоріжжя) - "Олімпік" (Донецьк) - 0:3

голи: Дмитро Гришко (42), Генгам Кадімян (71), Володимир Танчик (90).

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 25 очок (після 10-ти ігор), "Динамо" - 25 (9), "Дніпро" - 17 (9), "Волинь" - 17 (9), "Зоря" - 16 (9), "Ворскла" - 15 (9), "Карпати" - 13 (10), "Сталь" - 11 (10), "Олександрія" - 9 (9), "Металіст" - 9 (10), "Говерла" - 9 (10), "Олімпік" - 7 (10), "Чорноморець" - 4 (10), "Металург" - 3 (10).