У Міноборони розповіли про військове забезпечення ЗСУ

18.10.2016 14:25 1342

Державні підприємства України поставили для потреб ЗСУ 60 артилерійських систем та автоматичних гармат за минулий тиждень.

Про це розповів речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк на брифінгу у вівторок у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"За минулий тиждень державні підприємства поставили до Збройних Сил України близько 60 артилерійських систем та автоматичних гармат", - сказав Гуцуляк. 

Він зазначив, що загалом ЗСУ отримали близько 2000 одиниць важкого озброєння та військової техніки, понад 70 тисяч боєприпасів, пострілів з керованою ракетою та протитанкових ракет. 

"Усього з початку року на виконання Державного оборонного замовлення та річного плану закупівель Збройні Сили України отримали з державних підприємств близько 2000 одиниць важкого озброєння та військової техніки, більше 70 тисяч боєприпасів, пострілів з керованою ракетою та протитанкових ракет", - зазначив Гуцуляк. 

Він уточнив, що ЗСУ цьогоріч прийнято 16 зразків озброєння і військової техніки (ОВТ). 

"Цього року на озброєння та постачання до Збройних Сил України прийнято 16 зразків ОВТ. Це стаціонарні комплекси засобів автоматизації командних пунктів, наземний радіолокатор, автоматизована станція оптико-електронних перешкод, броньовані санітарно-евакуаційна та ремонтно-евакуаційна машини, кулемети, сигнальна світлозвукова міна та нові штабні машини", - уточнив Гуцуляк.

Речник МОУ зауважив, що для потреб армії за минулий тиждень поставлено 300 одиниць відремонтованого озброєння та військової техніки.

"За минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України та державних підприємств повернули для виконання бойових завдань в районі проведення АТО близько 300 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, гармати, протитанкові комплекси і бойові машини", - зауважив Гуцуляк. 

Він підсумував, що з початку року відремонтовано та поставлено для потреб армії в АТО майже 12 тисяч зразків військової техніки.  

"Таким чином, з початку АТО система технічного забезпечення Збройних Сил України дала змогу відновити близько 54 тисяч одиниць озброєння та військової техніки. Зокрема, з початку цього року - майже 12 тисяч зразків", - зазначив Гуцуляк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-