Армія США передала Україні польові "швидкі"

Фото 27.08.2016 19:05 2768

Представники Зройних сил США передали п’ять автомобілів медичної евакуації BURTEK B4731 для потреб української армії.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, у церемонії на плацу Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки взяли участь виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун та начальник Національної академії Сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Американську сторону представили командувач Сухопутних військ Збройних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес та начальник регіонального медичного управління ЗС США в Європі бригадний генерал Деніс Лі Мастер.

"Мені приємно бачити за моєю спиною ці медичні автомобілі як показник ще одного етапу допомоги Україні з боку Сполучених Штатів", - наголосив генерал-лейтенант Ходжес.

Він запевнив присутніх, що американська сторона і надалі всіляко допомагатиме нашій країні.

У свою чергу керівник українського МОЗ щиро подякувала американській стороні за надану допомогу та висловила сподівання, щоб ці автомобілі завжди використовувалися лише для навчальних цілей, а не для реальної евакуації поранених з поля бою.

Після належної підготовки українського обслуговуючого та медичного персоналу усі автомобілі будуть передані до військових частин, які виконують завдання у зоні проведення АТО.

Загалом США планують передати українським військовим 40 таких автомобілів.

Карета швидкої допомоги у польових умовах BURTEK B4731 розроблена на базі автомобіля «Хаммер». Вона може перевозити чотири пацієнти на ношах або шість сидячих. Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціювання, а також системами подачі кисню для шістьох хворих і всіма необхідними засобами для надання першої невідкладної медичної допомоги.

Армія США передала Україні перші автомобілі медичної евакуації

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-