Мінінформ співпрацюватиме зі Світовим Конгресом Українців

26.08.2016 12:01 678

Міністерство інформаційної політики України (МІП) та Світовий Конгрес Українців (СКУ) підписали Меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє прес-служба МІП.

"Я впевнений, що наші спільні дії допоможуть українцям у світі бути більш поінформованими про їх Батьківщину, зокрема через створений нами державний телеканал іномовлення  UATV", - сказав міністр інформаційної політики Юрій Стець.

За словами Президента СКУ Евгена Чолія, 20-мільйонна українська діаспора на чолі з цією організацією буде активно сприяти поширенню в світі правди про Україну, тим самим протистояти російській дезінформації. "Ми будемо поширювати інформацію про громадське життя української діаспори, а зокрема про її зусилля на підтримку України», - підкреслив Чолій.

Меморандумом передбачено співпрацю між сторонами в напрямку створення позитивного іміджу України в світі, розвиток свободи слова, інформування української та світової громадськості про головні питання внутрішньої та зовнішньої політики України, створення ефективних механізмів поширення суспільно важливої інформації та підвищення обізнаності громадян в нашій країні та світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-