Е-декларування: НАЗК уже сьогодні передасть документи Держспецзв'язку

23.08.2016 13:54 786

НАЗК сьогодні передасть пакет документів Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації для доопрацювання програмного забезпечення електронного декларування.

Про це на засіданні уряду у вівторок повідомила голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

"Ми передаємо сьогодні всі документи у Держспецзв`язку. Вони взяли на себе обов'язок доопрацювати програму, щоб видати атестат відповідності", - сказала вона.

Корчак також додала, що у НАЗК підготували проект розпорядження Кабміну щодо виділення коштів із резервного фонду на придбання для агентства сервера, оскільки одна із умов надання атестату відповідності для програмного забезпечення  е-декларування передбачає наявність майнових прав на серверне обладнання.

У свою чергу Прем`єр-міністр Володимир Гройсман попередив голову НАЗК Наталію Корчак та голову Держспецзв`язку Леоніда Євдоченка про персональну відповідальність у разі не запуску повноцінного електронного декларування до першого вересня поточного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-