Діти загиблих учасників АТО безкоштовно навчатимуться у вишах

22.07.2016 18:46 2632

Кабінет міністрів ухвалив постанову щодо зарахування дітей загиблих учасників антитерористичної операції на сході України на навчання до вищих навчальних закладів за кошти державного бюджету. 

Про це заявив представник Президента в уряді, перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, коментуючи ухвалення постанови про «Деякі питання вступу до ВНЗ окремих категорій громадян», повідомляє прес-служба Глави держави.

За його словами, Кабінет міністрів виконав норму Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян». «Відтепер, діти, батьки або один з батьків яких, загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, або померли внаслідок поранення або контузії, зараховуються на навчання до вищих навчальних закладів в межах обсягів державного замовлення», - зазначив Ковальчук. 

На думку першого заступника глави АП, виконання зазначеного Указу Президента значно посилить гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-