Українцям у Туреччині рекомендують завжди мати при собі документи

21.07.2016 11:19 829

Громадянам України, які найближчим часом планують поїздки до Туреччини або вже перебувають на її території, радять завжди мати при собі документи, які посвідчують  особу.

Список рекомендацій опублікувало список для у Фейсбуці Посольство України в Турецькій Республіці.

"З 01:00 21.07.2016р. в Турецькій Республіці рішенням президента країни введено надзвичайний стан строком на 3 місяці. Це означає: вводяться окремі обмеження на пересування, проведення мітингів демонстрацій, зібрань; можуть проводитись вибіркові перевірки документів; призупиняються або забороняються різні розважальні заходи; може бути заборонений в’їзд/виїзд окремих осіб з Туреччини; посилюється контроль ЗМІ, окремі з яких можуть бути заборонені або обмежено доступ до них; у разі виникнення відповідних обставин без спеціального дозволу може вилучатись чи конфісковуватись майно", - зазначається у повідомленні.

У зв’язку з цим посольство рекомендує громадянам України не відвідувати місця проведення мітингів та демонстрацій, уникати тривалого перебування в транспортних терміналах (аеропорти, морські порти, залізничні та автобусні вокзали), адміністративних будівлях, неухильно виконувати законні вимоги правоохоронних органів і місцевої влади, стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні та місці перебування.

У разі затримання, потрапляння в ситуацію, яка несе загрозу життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Туреччині за номером телефону: +90 533 307 72 32, e-mail: emb_tr@mfa.gov.ua або Генерального консульства України в Стамбулі за номером телефону: +90 530 612 55 77, e-mail: gc_tr@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-