НАБУ оприлюднило докази причетності адвоката Циганкова до "справи Онищенка"

09.07.2016 07:05 2575

Національне антикорупційне бюро України оприлюднило документи, що свідчать про причетність адвоката Андрія Циганкова до діяльності фіктивних підприємств у газовій схемі Онищенка

Документи оприлюднені на сайті НАБУ.

"Документи свідчать про те, що обшуки в приміщеннях, належних адвокату Циганкову А.І., проводилися на підставі зібраних доказів його причетності до ведення сумнівних фінансових операцій, що мали на меті легалізацію коштів, набутих злочинним шляхом", - зазначається в повідомленні.

Зокрема, йдеться про:

- копію відомостей, наданих банком щодо IP-адрес управління системою "Клієнт-банк" п’яти підприємств з ознаками фіктивності, а саме: ТОВ "Атмос Плюс", ТОВ "Дарвей Трейд", ТОВ "Фалком Сервіс", ТОВ "Одін Груп Сервіс" та ТОВ "Центр Паритет";

- копію відповідної довідки від провайдера та копію Договору про надання телекомунікаційних послуг;

- місце фіктивних підприємств, рахунками яких розпоряджалися з IP-адреси в офісі Циганкова, у схемі розкрадання коштів під час видобування та продажу газу за договорами спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".

"Отримані документи вказують, що з офісу Циганкова А.І. здійснювалось управління фінансовими операціями низки підприємств з ознаками фіктивності, які займалися конвертацією в готівку коштів, отриманих від реалізації природного газу, видобутого в межах спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування", - стверджують в НАБУ.

Як повідомлялося, в офісі адвоката Андрія Циганкова було проведено обшуки. Адвоката розцінюють як одного з можливих спільників Онищенка, який зі свого офісу здійснював безпосереднє управління коштами, отриманими внаслідок злочинної діяльності з перепродажу державного газу. Циганков, як і Онищенко, покинули Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-