Молоді обіцяють 10 тисяч нових робочих місць до 2020 року

21.06.2016 14:19 371

Великі компанії пообіцяли забезпечити 10 тисяч місць для стажування та роботи молоді до 2020 року.

Про це під час круглого столу на тему: "Стан та перспективи розвитку системи професійної орієнтації молоді" в Укрінформі повідомив заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

"Для міністерства важлива співпраця в різних площинах, тобто ми намагаємося активно спілкуватися з організаціями громадянського суспільства. Цього року ми підписали спільно з Центром корпоративної соціальної відповідальності та рядом корпорацій Пакт заради української молоді, в якому великі компанії взяли на себе зобов’язання до 2020 року відкрити 10 тисяч нових робочих місць для української молоді, і так само нові стажування з тим, щоб створювати додаткові можливості. І ми бачимо, що ці моменти можливі тільки на стику держава, громадськість, бізнес і міжнародні партнери", - сказав Ярема.

Він зазначив, що подібні  пакти вже підписано на Львівщині та Вінниччині. "Ми хочемо такою роботою охопити максимальну кількість регіонів".

За його словами, за даними Міністерства освіти, 52% української молоді працює не за фахом.

"Ми керуємось програмою "Молодь України" до 2020 року, і одним із пріоритетів, визначених цією програмою, є питання підтримки і допомога молоді в зайнятості, пошуку зайнятості, зокрема в аспектах професійної орієнтації для того, щоб українська молодь була більш зорієнтована на ринку праці і більш чітко розуміла, що чекає ринок праці України через певний період часу", - зазначив Ярема.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-