Полтавська облрада проголосувала за мораторій на підвищення тарифів

29.09.2016 13:55 765

Депутати Полтавської обласної ради прийняли рішення про встановлення тимчасового мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Рішення зустріли оплесками, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Шановні колеги, я ставлю на голосування питання про встановлення тимчасового мораторію - заборони на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення... Рішення прийняте", - сказав голова обласної ради Олександр Біленький.

Минулого разу, 26 липня, депутати не стали виносити на голосування це питання, обмежившись прийняттям звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо врегулювання проблем з підвищенням тарифів.

Як повідомляв Укрінформ, у Національній комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заявили, що запровадження мораторію місцевими владами потребуватиме залучення коштів державного і місцевих бюджетів на відшкодування суб’єктам господарювання різниці між зафіксованими на цей період цінами (тарифами) та розміром економічно обгрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-