Київська облрада визначилася з кандидатом на пост губернатора

20.09.2016 16:26 1081

Депутати Київської обласної ради проголосували за кандидатуру на пост голови Київської обласної державної адміністрації, яку будуть рекомендувати на конкурс. Більшість голосів віддали за главу партійної організації "ВО "Батьківщина" в Київській області Костянтина Бондарєва.

Про це інформує прес-служба облради.

Сьогодні у залі засідань Київської обласної ради депутати зібрались на позачергове засідання…  Більшістю голосів обласні депутати підтримали кандидатуру фракції "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" – Костянтина Бондарєва", - йдеться в повідомленні.

Кандидатуру Бондарєва підтримали фракції: "Свобода", "Самопоміч", "УКРОП", "Радикальна партія Олега Ляшка", "Наш край" та "Опозиційний блок".

"Ми стоїмо на порозі бюджетоформуючого процесу. І не можемо дозволити, щоб за результатами конкурсу в жовтні до свого кабінету зайшла людина, яка два-три місяці буде знайомитися із кількістю районів та міст обласного значення. Тому очолити КОДА має виключно людина з цього середовища, яка працює і чітко розуміє проблематику регіону. Мені дуже приємно, що обласна рада знайшла таку консолідуючу фігуру. Ми готові спільно працювати з виконавчою гілкою влади", - прокоментувала подію голова обласної ради Ганна Старикова.

"Побачимо, чи конкурсна комісія прислухається до думки обраних громадою Київщини депутатів, чи знову пришле "князька на тиждень". Місцеві керівники повинні обиратися і бути підзвітними та підконтрольними аж до відкликання – місцевій громаді, а не призначатися невідомо за які заслуги на пару місяців", - зазначив депутат Ігор Сабій.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-