Розвідка доповіла про втрати бойовиків на Донбасі

13.08.2016 15:53 998

Протягом доби підтверджені втрати противника становили один загиблий та шестеро поранених.

Про це повідомляє Головне управління розвідки на своїй сторінці у Facebook.

"Протягом доби підтверджені втрати противника становили один загиблий та шість поранених військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) та 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, а також 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, ГУР зауважує, що збільшується кількість актів відкритої непокори та помсти по відношенню до командного складу через острах викриття та обвинувачень у причетності до воєнних злочинів, невизначеність перспектив завершення збройної агресії Росії проти України.

Так, 9 серпня ц.р. після значних втрат особового складу внаслідок повторного використання демаскованих вогневих позицій для обстрілів сил АТО у районі н.п.Авдіївка, військовослужбовці окремої артилерійської бригади (Донецьк) 1 АК ЗС РФ навмисно підірвали боєприпаси поблизу пункту управління бригади, у результаті чого важкі поранення отримав командир бригади Немогай О.С. (перебуває у важкому стані в Донецькій обласній клінічній лікарні ім.Калініна).

10 серпня ц.р. стався нервовий зрив у командира 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) полковника ЗС РФ Бондарєва Д.Є. (за документами прикриття - Коваленко Є. Д.), який у присутності заступника командувача 1 АК ЗС РФ з озброєння нецензурно вилаяв керівництво ЗС РФ та запропонував керівництву Росії "...самим піти повоювати з братами-слов'янами на сході України".

12 серпня ц.р. заступник командира гаубичного артилерійського дивізіону 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ Запольський О.Ю., перебуваючи у стані сильного нервового збудження, наніс важкі тілесні ушкодження начальнику артилерії бригади (кадровому офіцеру ЗС РФ) у відповідь на погрози останнього застосувати зброю для примушення до виконання чергового наказу щодо обстрілів сил АТО та помешкань мирних мешканців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-