Дніпропетровські депутати теж хочуть перегляду цін на газ

29.07.2016 17:33 540

Депутати Дніпропетровської облради звернулися до Верховної Ради та Кабінету міністрів України щодо мораторію на підвищення тарифів за житлово-комунальні послуги.

Про це стало відомо під час засідання чергової сесії Дніпропетровської облради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, депутати вимагають "впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги до покращення соціально-економічної ситуації в країні і встановлення прозорого механізму ціноутворення, заборони нараховувати з 1 липня 2016 та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги, заборони постачальникам тепла, газу, електроенергії виставляти споживачам авансові рахунки за ненадані послуги, ухвалення Постанови ВР №2597 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обгрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства.

Депутати також прагнуть, аби Національна комісія розкрила та оприлюднила методики розрахунків й обгрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги  для мешканців громади Дніпропетровської області. А також негайно перерахувала ціни на газ для населення шляхом зміни формули розрахунку ціни (від прив’язки до європейських ринків до економічно обгрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів.

У Дніпропетровській облраді вважають прийнятним відновлення пільгової норми споживання газу для населення та збільшення її до 2400 куб. м на опалювальний сезон.

Звернення підписали голови шести фракцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-