Кличко обіцяє перетворити Гідропарк на "український Діснейленд"

23.07.2016 13:19 1665

Найближчим часом столична влада презентує концепцію розвитку столичного Гідропарку, який хочуть зробити «українським Діснейлендом». 

Про це повідомляє прес-служба мера Києва

«Найближчим часом ми презентуємо концепцію розвитку Гідропарку, який стане містечком розваг, де можна відпочити з дітьми, - так званим «українським Діснейлендом». Зараз ми спілкуємося з інвесторами, які мають великий досвід реалізації таких проектів. І наше завдання –реалізувати цей задум в найближчі роки», - наголосив Кличко.

Мер підкреслив, що Київ повинен стати містом, яке притягуватиме до себе увагу європейських країн, культурним та спортивним центром країни. «Нам є що показати, нам є чим пишатись. І у нас є підстави говорити, що Київ – одне з найкращих міст світу», - зазначив Кличко.    

За словами міського голови, до кінця літа завершиться реконструкція київського велотреку, який вже готовий на 80%. «Я сподіваюся, що в серпні ми будемо відкривати оновлений Київський велотрек – сучасний, з новою велошколою для дітей, оновленим покриттям, з сучасним паркінгом, освітленням. Велотрек і територія парку, який до нього прилягає, будуть єдиним відкритим простором, з зонами дозвілля, з кафе, де охочі зможуть подивитися на змагання. Це буде одне з центральних місць у столиці для занять спортом та відпочинку», - підкреслив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-