Прокуратура ініціювала спецпровадження щодо «глави МВД ЛНР»

08.06.2016 05:27 670

Сватівський районний суд Луганської області розпочав спеціальне судове провадження за обвинуваченням так званого міністра внутрішніх справ терористичної організації «ЛНР».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

«Він обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (дії, вчинені з метою насильницької зміни конституційного ладу), ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації). На цей час обвинувачений переховується від органів досудового розслідування та суду, перебуваючи на території Луганської області, яка тимчасово не підконтрольна українській владі, що унеможливлює здійснення кримінального провадження у загальному порядку», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відповідно до положень ч. 2 ст. 323 Кримінального процесуального кодексу України передбачено здійснення судового розгляду за відсутності обвинуваченого за обов'язкової участі захисника.

Підтримання державного обвинувачення здійснюється прокуратурою Луганської області.

Як повідомили у прокуратурі, за сукупністю кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, судом може бути призначене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна або без такої.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-