Державно-приватне партнерство - важливий інструмент розвитку системи охорони здоров'я України

Державно-приватне партнерство - важливий інструмент розвитку системи охорони здоров'я України

Укрінформ
13 жовтня о 13.00 відбулася прес-конференція на тему: "Державно-приватне партнерство - важливий інструмент розвитку системи охорони здоров'я України". (Зала 1)

Відео з прес-конференції:

Фото Укрінформ

Організатори: Укрінформ, МОЗ.

Учасники: Олександра Павленко - перший заступник Міністра охорони здоров'я України; Олег Спіженко - голова правління Асоціації приватних клінік України; Станіслав Дубко - голова правління Платформи розвитку публічно-приватного партнерства; Володимир Монастарський - партнер МЮФ Dentons.

Підсумкові матеріали:

У МОЗ визначилися, як рахуватимуть вартість медпослуг

Міністерство охорони здоров'я за допомогою міжнародних фінансових консультантів визначило формули, за якими визначатиметься вартість медичних послуг, і готове запровадити їх після ухвалення пакету законопроектів щодо медреформи.

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявила перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко.

"Вже є шість формул, ми розуміємо, що саме треба обрати, що ми вважаємо найбільш ефективним, працюють консультанти з міжнародних фінансових організацій у сфері охорони здоров'я, все прораховано, все чекає прийняття основних законодавчих актів. Будуть прийняті закони про реформу, автоматом ми приймемо тарифікацію медпослуг наказом МОЗ", - сказала Павленко.

Український форум з охорони здоров'я спробує залучити інвестиції в медицину

У Києві 15 жовтня відбудеться Український форум з охорони здоров'я, на якому основну увагу буде приділено залученню інвестицій у медичну галузь та створенню сприятливих умов для державно-приватного партнерства у цій сфері.

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявила перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко.

"Державно-приватне партнерство - важливий інструмент, який дасть можливість системі охорони здоров'я швидше розвиватися. Якщо ми говоримо про підвищення якості медичної послуги для пацієнта, то постає питання, якими силами. І тут відповідь проста - це державний сектор медичних установ і приватний сектор медичних установ, або погранична модель, яка існує в усіх розвинутих країнах, - це державно-приватне партнерство", - сказала Павленко.

Вона розповіла, що в межах форуму діятиме окрема платформа, присвячена саме цій темі. У ній візьмуть участь представники країн, де співпраця держави  і приватного сектора у сфері охорони здоров'я мала позитивні результати.

"Ми, звичайно, запропонуємо подивитися на деякі паростки державно-приватного партнерства в медицині і в Україні. Ми також запропонували деяким людям озвучити не позитивні, а негативні випадки, які через те що влада не розуміє, яким чином користуватися цим інструментом, або як укласти договір, ішла начебто на договір державно-приватного партнерства, але іноді це відбувалася проста відкатна схема",  - зазначила перший заступник міністра.

 Голова правління Асоціації приватних клінік України Олег Спіженко у свою чергу поінформував, що на форумі також планується обговорити такі важливі питання у сфері охорони здоров'я, як дерегуляція, децентралізація та інші теми, пов'язані з ринком медичних послуг в  Україні.

У форумі візьмуть участь керівники МОЗ, виробники та дистриб'ютори ліків, виробники медичного обладнання, головні лікарі, власники приватних клінік.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-