Україна зацікавилися пакистанським досвідом виробництва зброї

Фото 22.11.2016 14:53 747

У вівторок під час відвідин дев'ятої Міжнародної виставки оборонної промисловості «IDEAS-2016», міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів робочу зустріч з прем'єр-міністром Ісламської Республіки Пакистан Навазом Шарифом.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Міністр оборони зазначив, що українська сторона зацікавлена в подальшому розвитку партнерських взаємовідносин між Україною та Ісламською Республікою Пакистан у військово-промисловій сфері», - йдеться у повідомленні.

Наваз Шариф, наголосив, що Україна є важливим партнером Пакистану. Зокрема, це стосується співробітництва у військово-промисловій сфері.

У свою чергу Полторак уточнив, що для України, зокрема, є цікавим досвід Пакистану у виробництві зброї та боєприпасів  

«Наявність такого сусіда спонукає нас дуже швидко рухатись вперед та розвивати наш військово-промисловий комплекс. На жаль, але у нас щодня гинуть люди, тому нам треба працювати ще ефективніше. У нас є велика сфера, де ми можемо співпрацювати. Зокрема, нам цікавий ваш (Пакистану — ред.) досвід розгортання виробництва стрілецької зброї та боєприпасів. Спираючись на ваш досвід у цьому питанні, ми зможемо швидше та без зайвих помилок створити таке виробництво», - заявив Полторак. 

Під час зустрічі сторони домовилися, що найближчим часом група експертів з України прибуде до Республіки Пакистан та розпочне роботу в цьому напрямку.

Полторак також обговорив питання співпраці в оборонній сфері з головою правління Підприємства важкої промисловості HIT TAXILA генерал-лейтенантом Ваджитом Саїд Хусейном.

Окрім того, міністр оборони України відвідав на виставці експозиції підприємств оборонної промисловості інших країн, представлених на «IDEAS-2016».

На дев'яту Міжнародну виставку оборонної промисловості «IDEAS-2016» прибули майже 90 делегацій з різних країн світу та 40 високопосадовців у сфері оборони. Це міністри оборони, міністри оборонної промисловості, начальники Генеральних штабів, а також командувачі військами ЗС інших країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-