Фейгін не розуміє, навіщо Савченко їздила до своїх тюремників

14.10.2016 15:19 1348

Адвокат Марк Фейгін не розуміє, навіщо його колишня підзахисна Надія Савченко відвідувала окуповані території і зустрічалася з маріонетками, які «нічого не вирішують».

Про це він заявив телефоном в ефірі телеканалу "112 Україна" у п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я відверто кажучи, не розумію Надю (Савченко. - Ред.). Звичайно, вона людина дивовижна. Якщо у неї щирі наміри, у що я вірю, - врятувати полонених, українських військовослужбовців, гаразд, це благородний намір, але це глухий кут. Я ж їй весь час пояснював, що це абсолютно маріонеткове середовище, вони взагалі нічого не вирішують", - сказав Фейгін.

Він зазначив, що його колишня підзахисна не казала йому про плани зустрітися із своїми тюремниками, і висловив нерозуміння, як з ними взагалі можна спілкуватися.

 "Вони її хотіли вбити, розстріляти, зґвалтувати хором. Якщо вона дійсно з цими покидьками зустрічається, це просто вражаюче! Тоді абсолютно незрозуміло, чим я займався, адже я її від таких захищав", - зауважив Фейгін.

Водночас він підкреслив, що не має права давати якісь поради Савченко. "Вона самостійна людина, нехай чинить, як вважає за потрібне", - резюмував адвокат.

Як повідомлялося, у своєму виступі під час обговорення українського питання в сесійній залі ПАРЄ народний депутат України, член ПАРЄ Надія Савченко публічно заявила, що нещодавно відвідала окуповані території та спілкувалася зі своїми тюремниками.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-