Парубій: Парламент та міжнародна спільнота можуть підтримати введення віз із РФ

03.10.2016 22:56 855

Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що зараз саме той час, коли реально отримати підтримку ідеї запровадження візового режиму з Російською Федерацією і серед народних депутатів, і серед міжнародної спільноти.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "ICTV", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз, мені здається, є той час, коли ми можемо отримати підтримку як у залі, так і від наших міжнародних партнерів", - прокоментував спікер перспективи введення візового режиму з Росією.

Парубій пояснив, що ідея запровадження віз із РФ не нова, але впродовж останніх кількох місяців сталися події, які можуть посприяти її реалізації. Зокрема, за його словами, серед таких подій - оприлюднення інформації про приналежність Росії БУКа, яким було збито Боїнг MH-17, бомбардування російською авіацією Алеппо й гуманітарного конвою в Сирії, а особливо - затримання російськими спецслужбами в Москві журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка.

"На сьогодні з тих багатьох ознак, і в тому числі і з міжнародних судів, стає зрозуміло, що Росія проводить політику державного тероризму. І я думаю, на тому фоні, і особливо на фоні, коли безпрецедентний був випадок і взятий у заручники український журналіст "Укрінформу" Роман Сущенко, це дає нам підстави говорити про те, що ми отримаємо не тільки підтримку суспільства, яка, я переконаний, була і залишається для цієї ідеї, але й підтримку наших європейських друзів-країн ЄС", - підкреслив Голова ВР.

Спікер зазначив, що наразі дав доручення керівникам парламентських фракцій опрацювати питання введення візового режиму з РФ, і пообіцяв, що як тільки побачить наявність необхідної кількості голосів для підтримки такого рішення, його одразу буде винесено до сесійної зали.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-