Законопроект про Дорожній фонд пройшов профільний комітет Ради

19.09.2016 18:06 547

Законопроект про Дорожній фонд минулого тижня успішно пройшов транспортний комітет Верховної Ради. Очікується, що закон буде ухвалено вже в жовтні.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Євгеній Кравцов в інтерв'ю ЛІГА.net.

"Минулого року, коли ставилося питання Дорожнього фонду, законопроект не знайшов підтримки в сесійному залі. Цього року, коли повторно готували законопроект, ми змінили підхід і відразу залучили до роботи дуже широку групу депутатів. Активно працювали над документом близько двох місяців і встигли його внести на останньому пленарному тижні, перед канікулами. Під документом 85 підписів ключових депутатів, ключових фракцій. Це дає нам значний запас підтримки з боку депутатів. Минулого тижня ми успішно пройшли транспортний комітет. Украй високі очікування, що закон буде ухвалено вже в жовтні", - повідомив він.

Водночас, який відсоток коштів спрямовуватиметься з Дорожнього фонду на ремонт доріг, на даний момент, за словами заступника міністра, ще не вирішено.  

"Наступного року планується запровадити механізм роботи Дорожнього фонду. Зараз йдуть консультації з Мінфіном про те, який відсоток (чи 100%) коштів спрямовуватиметься з Дорожнього фонду на ремонт доріг", - відзначив він. 

За його словами, якби Дорожній фонд працював вже цього року, його обсяг становив би близько 30-36 млрд грн.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-