Геращенко: Передумов для обговорення в Раді "особливого статусу" Донбасу немає

15.09.2016 15:52 541

Наразі відсутні передумови для обговорення закону про проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Сходу України та надання їм "особливого статусу".

Про це заявила журналістам у Слов'янську народний депутат, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, яка разом з главами МЗС Франції, Німеччини та України прибули з поїздкою на Донеччину.

"На сьогодні жодної передумови, щоб завтра така дискусія у парламенті відбулася, немає. У нас продовжується щоденне порушення режиму тиші, не виконано жодного пункту Мінських угод, заблоковано звільнення заручників і допуск гуманітарних місій на тимчасові окуповані території", - заявила Геращенко, коментуючи на прохання кореспондента Укрінформу реальність голосування у Раді з приводу "особливого статусу" Донбасу.

Вона наголосила, що жодного просування немає і в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, де обговорюються модальності виборів: "По жодній з модальностей домовленості немає".

Геращенко також повідомила, що вчора ввечері відбулася зустріч лідерів усіх депутатських фракцій Верховної Ради з міністрами закордонних справ Німеччини і Франції, "де достатньо відверто було обговорено політичну ситуацію, Мінські угоди тощо".

"Українська сторона стоїть дуже чітко на тій позиції, що ми зацікавлені, як ніхто інший, у мирі на Донбасі, політико-дипломатичному шляху врегулювання конфлікту, розв'язаного російської стороною. Але ніколи Україна не буде продавати суверенітет і незалежність. Ми не будемо цим торгувати і тому ніяких компромісів тут бути не може", - наголосила вона.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-