Суд ЄС 15 вересня оголосить рішення щодо санкцій проти Януковичів

29.08.2016 13:40 861

Суд Європейського Союзу 15 вересня оголосить рішення про запровадження персональних обмежувальних заходів проти Віктора Януковича, його сина Олександра, а також Андрія Клюєва.

Про це власному кореспондентові Укрінформу повідомили у прес-службі суду ЄС.

Як відомо, Рада ЄС уперше запровадила санкції проти ряду колишніх українських високопосадовців у березні 2014 року терміном на один рік. Після того вони двічі подовжувалися – у березні 2015-го та у березні 2016 років.

Перелік осіб, проти яких запроваджено санкції, а саме замороження і повернення незаконно привласнених коштів Української держави, розміщений на сайті Ради ЄС.

Йдеться про блокування активів 16 осіб. Зокрема, під санкції потрапили четвертий президент України Віктор Янукович і його сини Олександр і Віктор, колишній голова МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка і його син Артем, екс-голова СБУ Олександр Якименко, колишній прем'єр-міністр Микола Азаров і його син Олексій, екс-голова президентської адміністрації Андрій Клюєв і його брат Сергій, колишній заступник адміністрації президента Андрій Портнов, екс-голова міністерства юстиції Олена Лукаш, колишній заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, підприємець Сергій Курченко, екс-міністр освіти та науки Дмитро Табачник, екс-голова міністерства охорони здоров'я Раїса Богатирьова, колишній радник Януковича Ігор Калінін та інші.

Згодом список українських чиновників, підозрюваних у корупції, скоротився, - з нього було виключено екс-міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову та Віктора Януковича-молодшого (через його загибель).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-