Президент передав армії 141 одиницю техніки

Фото 23.08.2016 13:45 721

Президент Петро Порошенко передав армії 141 одиницю військової техніки, виготовленої або модернізованої на вітчизняних підприємствах.

Передання відбулося на аеродромі в Чугуєві на Харківщині, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні, дорогі мої, ми направляємо на фронт чергову партію із 141 одиниці озброєння і військової техніки, виготовлені або модернізовані на підприємствах військово-промислового комплексу України. Представлені тут зразки озброєння та військової техніки здатні ефективно виконувати поставлені командуванням завдання, які стоять перед нашими Збройними силами", - зазначив Президент.

Серед переданого озброєння - кілька літаків-винищувачів, радіолокаційні станції, бойові гелікоптери, танки, БТР, зенітні установки, самохідні артилерійські і реактивні установки, колісна автомобільна техніка.

"У 2014 році оборонно-промисловий комплекс нашої держави забезпечив нас нашвидкуруч виготовленим, відремонтованим та відновленим озброєнням. Промисловці за всяку ціну, в максимально короткі терміни поставляли всю цю техніку армії. Ми всі пам'ятаємо, як не було броньованої техніки, як не вистачало танків, БМП, БТРів, і трималося все на потужному бойовому дусі і патріотизмі. Ми вистояли, і в п'ятнадцятому році оборонка, крім ремонту і відновлення, стала поставляти нову і глибоко модернізовану техніку", - наголосив Президент.

За його словами, цього року вітчизняний військово-промисловий комплекс вже починає виготовляти сучасне високотехнологічне озброєння. "Для забезпечення потреб армії підприємствами оборонно-промислового комплексу України в 2016 році вже виготовлено, модернізовано і передано у війська більше одної тисячі одиниць озброєння і військової техніки. Цей процес триває", - заявив глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-