Марчук: З точки зору здорового глузду Кремль не піде через Маріуполь

19.08.2016 11:54 1800

Якщо Росія ризикне пробивати сухопутний коридор до Криму, вона зазнає величезних втрат, бо наші Збройні сили більш як за два роки добре підготувалися, і це не буде несподіванкою для України.

Про це в інтерв'ю Укрінформу заявив екс-голова Служби безпеки України генерал армії України Євген Марчук.

"Маріупольський напрям для Росії стратегічно важливий, але я думаю, що вона зараз не піде на прорив коридору, тому що для цього потрібно йти у наступ, задіювати авіацію, артилерію, щоб «перемолоти» весь цей коридор, але він все одно буде вузьким. Окрім того, в нас уже там є все своє - артилерія і так далі, не кажучи про те, що там заміновано те, що треба. За два з половиною роки наші військові підготувалися дуже серйозно, тож якщо Росія й ризикне пробивати коридор, вона зазнає величезних втрат, бо це ж не буде несподіванкою для України", - сказав Марчук.

Він додав, що яку б авіацію  та озброєння Росія з цією метою не використала, потім цей вузький коридор треба втримати, а в стані воєнної операції це дуже важко, тому що бойові дії з нашого боку будуть абсолютно виправдані.   

Водночас, зауважив Марчук , при такому стані напруги прогнозувати, що, "мовляв, усе буде добре і навіть те, що я кажу, - що не буде прориву",  вкрай складно.

"Так, з точки зору здорового глузду, військових підходів, міжнародної оцінки поведінки Росії цього не може бути. Але якась дурість - або випадкова, або на зразок так званої диверсійної акції нібито українських терористів -  може запустити таку динаміку розвитку ситуації, яка може повести куди завгодно", - зазначив екс-голова СБУ.

Повну версію інтерв'ю читайте на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-