Захист Умерова оскаржив його направлення на психекспертизу

15.08.2016 21:07 706

Адвокати заступника голови Меджлісу кримських татар Ільмі Умерова оскаржили рішення про його примусове направлення на стаціонарну психіатричну експертизу.

Про це повідомляє в Фейсбуці адвокат Микола Полозов.

«Захист Ільмі Умерова оскаржив постанову Київського райсуду Сімферополя про його примусове направлення на стаціонарну психіатричну експертизу. До рішення апеляційної інстанції дана постанова не є такою, що набирає законної сили», - пише Полозов.

Нагадаємо, під час засідання у «Київському райсуді» Сімферополя, де розглядалося клопотання ФСБ про призначення Умерову судово-психіатричної експертизи йому стало погано. "Швидка" відвезла Умерова в лікарню з підозрою на інфаркт. Однак після цього суд все ж задовольнив клопотання слідчого УФСБ і виніс рішення про направлення Умерова на примусову психіатричну експертизу.

Загалом Ільмі Умеров звинувачується з травня 2016 року за 2 ч. ст. 280.1 (публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням мережі "Інтернет") КК РФ, що передбачає покарання до п'яти років позбавлення волі. З Умерова взята підписка про невиїзд. ФСБ закидає Умерову, що 19 березня 2016 року в Києві у прямому ефірі кримськотатарського українського телеканалу "ATR" він говорив про необхідність повернення Криму під юрисдикцію України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-