Ситник про "корумповану" чиновницю НАБУ: "Не можу читати протокол без сміху"

15.08.2016 15:54 938

Заступник начальника відділу забезпечення роботи Національного антикорупційного бюро, про викриття якої на корупції сьогодні заявила Служба безпеки України, займалася викладацькою діяльністю законно.

Про це заявив під час прес-конференції директор НАБУ Артем Ситник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я не можу без сміху читати адміністративний протокол щодо затримання... Цей працівник займає посаду заступника начальника Відділу забезпечення роботи НАБУ, у її прямі обов'язки входить організація зустрічей керівництва НАБУ. Її посада не пов'язана з правоохоронною діяльністю, у неї немає доступу до таємниці слідства", - сказав Ситник.

Він нагадав, що викладацька діяльність держслужбовцям дозволена законом, тож працівниця НАБУ не скоїла жодного правопорушення, до того ж вона задекларувала свій гонорар за лекції.

За словами Ситника, протокол СБУ буде оскаржуватися у судовому порядку.

Як повідомляв Укрінформ, СБУ сьогодні заявила про викриття заступника начальника відділу Національного антикорупційного бюро, яка нібито незаконно заробляла гроші в іншій організації. Зокрема, в СБУ встановили, що колишня росіянка, яка набула українського громадянства у 2002 році, під час роботи в НАБУ тричі підробляла "тренером" на заходах одного з європейських фондів. На думку спецслужб, посадовець порушила вимоги ст. 25 закону України "Про запобігання корупції" та ч. 2 ст. 13 закону України "Про Національне антикорупційне бюро України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-