Парубій обіцяє відразу дати хід поданню на суддю Чауса

11.08.2016 13:54 391

Голова Верховної Ради Андрій Парубій негайно скерує подання ГПУ щодо судді Чауса до профільного комітету, щойно воно надійде до парламенту.

Про це повідомляє прес-служба апарату Верхової Ради.

"Я перебуваю на робочому місці і, як тільки подання буде отримане, невідкладно скерую його до профільного комітету для надання відповідного висновку, який є необхідною умовою для розгляду цього питання Верховною Радою України", - сказав Парубій.

Він зазначив, що підставою для розгляду парламентом питання щодо надання згоди на затримання та арешт судді є подання Генерального прокурора України, підтримане головою Верховного суду України. Такого подання до Верховної Ради на цей час не надходило.

Нагадаємо, суддю Дніпровського суду Миколу Чауса затримали у вівторок увечері під час отримання хабара у розмірі 150 тис. дол.

10 серпня він узяв відпустку до кінця літа.

Чаус вів кримінальні справи проти учасників Автомайдану, екс-глави партії УКРОП Геннадія Корбана, а також скасував розшук бізнесмена Юрія Іванющенка.

САП має намір звернутися до керівництва парламенту з проханням скликати позачергову сесію для позбавлення судді недоторканності.

Прокуратура вимагатиме для судді Чауса заставу в розмірі 3,7 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-