Малайзія почала підготовку до спрощення видачі віз українцям

04.08.2016 14:38 727

Президент України Петро Порошенко та керівники Малайзії домовилися розпочати переговори щодо введення для туристів двох країн віз по прибуттю.

Про це повідомив прем’єр-міністр Малайзії Наджиб Тун Разак на прес-конференції, проведеній у рамках офіційного візиту до Малайзії Глави Української держави.

«Ми погодилися розпочати діалог про те, щоб візи отримували по прибуттю. Таким чином ми зможемо привабити більшу кількість туристів з України до Малайзії та навпаки», - сказав Разак.

Він відзначив, що візит Порошенка - це велика можливість для Малайзії, адже поки що українці небагато знають про цю країну. «Але я упевнений, що після цього візиту їх обізнаність значно підвищиться. Ми сподіваємося на збільшення кількості туристів з України», - додав прем’єр-міністр.

Разак також повідомив, що обговорював із Порошенком перспективи збільшення кількості малайзійських студентів в Україні. «Ми сподіваємося, що Президент зможе зміцнити спроможність та можливості навчальних установ в Україні», - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-