Прикордонники прокоментували фейки Росії про Чонгар

28.07.2016 13:56 494

Контрольні служби окупаційних військ, що знаходяться на території АР Крим, продовжують поширювати фейки щодо пропуску громадян та транспортних засобів через адміністративну межу.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

«Окупанти поширюють інформацію серед громадян, що українські служби пропускають у контрольному пункті в'їзду - виїзду «Чонгар» близько 3-5 автівок за годину і саме таким чином створюють черги», - йдеться в повідомленні.

Водночас, аналіз пропускних операцій свідчить, що в середньому на в'їзд до материкової частини України за добу пропускається до 600 транспортних засобів. Це становить близько 25 автівок за годину,  тобто трохи більше 2 хвилин витрачається на оформлення одного автомобіля.

«У разі збільшення транспортного потоку через контрольний пункт «Чонгар» на в'їзд чи на виїзд, прикордонниками спільно з фіскальною службою здійснюється реверс руху, що дозволяє збільшити на деякий час пропускну спроможність в одному з напрямків руху», - заявили прикордонники.

Державна прикордонна служба України інформує, що контрольні пункти в'їзду - виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим працюють у штатному режимі. Прикордонне відомство вживає необхідних заходів, аби не допускати скупчення транспорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-