Уряд затвердив типові вимоги для "найвищих" держслужбовців

25.07.2016 13:55 1949

Кабінет Міністрів України затвердив своєю постановою Типові вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії "А".

Відповідну постанову від 22 липня №448 оприлюднено на сайті уряду.

Згідно з постановою найвищі державні посади зможуть обіймати особи, які вільно володіють українською мовою, а з 1 травня 2018 року вимагатиметься також володіння однією з офіційних мов Ради Європи – англійською чи французькою.

Претенденти на зайняття посад державної служби категорії "А" повинні мати також загальний стаж роботи не менше 7 років і не менше 3 років досвіду роботи на посадах держслужби категорій "А" чи "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері.

Крім цього, претенденти на на найвищі державні посади зобов'язані мати вищу освіту і ступінь магістра.

У постанові уряду також визначено спеціальні вимоги до претендентів на зайняття посад державної служби категорії "А". Серед них - знання законодавства, здатність до стратегічного планування, вміння працювати з великим обсягом інформації та виконувати одночасно кілька завдань, володіти знаннями з бюджетного законодавства та вміння працювати в умовах електронного урядування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-