Порошенко особисто протестував спецзв’язок

Відео 21.07.2016 17:01 1659

Президент України Петро Порошенко відвідав Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації (ДССЗЗІ), де ознайомився із можливостями сучасної комунікаційної технології захищеного зв'язку.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Глава держави випробував систему захищеного відеоконференцзв’язку, зателефонувавши голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу, який поінформував главу держави про поточну ситуацію в області", - йдеться у повідомленні.

Так, Президент зазначив, що використання захищеного конференцзв’язку розширює можливості ефективної координації та взаємодії з регіонами України та наголосив, що "в умовах війни інформація, яка буде передаватися цими каналами зв’язку, буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена".

Фото: president.gov.ua

"Це створює нові можливості для покращення координації нашої роботи з регіонами. І не лише губернаторами. Коло абонентів в областях буде значно розширено", - підкреслив він.

Главі держави були продемонстровані виїзні вузли зв’язку та засоби урядового польового зв’язку. Окрема частина програми була присвячена перспективам нових інвестиційних проектів в Україні.

При цьому Порошенко наголосив, що ДССЗЗІ дуже активно проводить роботу по модернізації систем захисту інформації.

"Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркушу, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв’язку", - зазначив Президент.

Він також заявив про важливість співпраці Держспецзв’язку з Міністерством оборони, Службою безпеки України та прикордонниками щодо забезпечення захисту військового зв’язку та секретної інформації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-