Прокуратура вимагає повернути майже 50 га лісу, переданого оточенню Януковича

12.07.2016 11:29 930

Прокуратура Київщини, на виконання доручення Генерального прокурора України, вимагає повернути ліс площею майже 50 га, який передано в оренду близькому оточенню В.Януковича.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Прокуратура Київщини, на виконання доручення Генерального прокурора України, вимагає повернути лісові ділянки загальною площею 48 га, який передано в оренду на 49 років близькому оточенню В.Януковича", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, у 2012 році Київська обласна державна адміністрація передала особам, наближеним до колишнього першого віце-прем'єр-міністра за часів Януковича, в оренду на 49 років лісові ділянки загальною площею 48 га для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Вказані землі перебували у постійному користуванні ДП "Київське лісове господарство" на території Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району.

Орендар порушив вимоги чинного законодавства, зокрема, побудував споруду, чим пошкодив ліс.

Реагуючи на виявлені порушення, Києво-Святошинська місцева прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку державі, - наголошує відомство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-