Парубій не поступається думкою залишити депутатів без канікул

08.07.2016 19:06 552

Голова Верховної Ради Андрій Парубій наступного тижня знову запропонує парламенту внести зміни до Календарного плану сесії.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу «Рада», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Нам вкрай важливо, щоб Верховна Рада України могла у будь-який момент зібратися для прийняття рішень і відповідей на виклики, які можуть стояти перед нами. Я наступного тижня ставитиму цю пропозицію перед народними депутатами, щоб ми не закривали сесію, а продовжили її та будь-якого дня могли зібратися на засідання», - сказав спікер.

Парубій нагадав, що згідно з чинним календарним планом наступний тиждень є останнім пленарним на нинішній сесії, після чого вони мають працювати в комітетах і з виборцями, а далі - канікули.

Проте, за його словами, за ситуації, що склалася сьогодні в країні, сесію закривати не можна, аби мати змогу скликати засідання у випадку необхідності.

Водночас він висловив упевненість, що наступного тижня Верховна Рада працюватиме у нормальному режимі й ухвалить низку важливих законів.

«На наступний тиждень величезна кількість питань, які стоять перед нами, необхідних для євроінтеграції, а це - ряд екологічних дуже важливих законопроектів, які готові, які об'єднують залу, які всі підтримують. Є ще блок необхідних для національної безпеки й оборони», - підкреслив Голова ВР.

Як відомо, у четвер, 7 липня на розгляд народних депутатів було винесено проект постанови про внесення змін до Календарного плану 4-ї сесії ВР нинішнього скликання, яка передбачала у тому числі й норму про продовження сесії й надання права спікеру скликати парламентаріїв на пленарні засідання. За підтримку цієї постанови проголосував лише 171 нардеп із 226 необхідних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-