Гройсман - нардепам: Годі дивитися на держкомпанії як на годівницю

07.07.2016 20:04 578

Внесення змін до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, дозволить розпочати публічну відкриту приватизацію низки державних підприємств та викорінити корупційні зловживання в цих компаніях.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на вечірньому засіданні Верховної Ради України, повідомляє Урядовий портал.

"Це (ухвалення законів — ред.) дає нам можливості сьогодні виставити на публічну приватизацію ці компанії і перестати дивитися на них як на годівницю і підтримку корупційних схем. Коли ми голосуємо це рішення, ми даємо можливість для публічного процесу, і чесно дивимося в очі українському суспільству", - сказав Гройсман.

Глава уряду запропонував народним депутатам прийняти ці закони у першому читанні для того, щоб розпочати спільну роботу та забезпечити публічність підготовки до приватизації.

Прем'єр-міністр наголосив, що державне управління підприємствами породжує корупцію. Він зазначив, що в Україні нараховується 3,5 тис. державних підприємств.

"Ми усі боремося з корупцією. Скільки не знімайте керівників у таких структурах, вони вічно будуть корумповані. Треба відходити від них", - зауважив Гройсман.

Як приклад Прем'єр-міністр навів державне підприємство "Укрспирт": "Скільки в нашій країні будуть "гнати лівий спирт"? Скільки в нашій країні "Укрспирт" буде однією з найбільш висококорумпованих структур?" - наголосив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-