У БПП сподіваються, що завтра Рада запрацює попри "блокаду"

06.07.2016 18:19 458

Лідер фракції Петра Порошенка Ігор Гринів заявив, що парламент завтра працюватиме, ухвалюватиме закони, але трибуни силою розблоковувати не стануть.

Про це він розповів журналістам за результатами наради у спікера, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Не знаю, що таке силою розблоковувати (трибуну - Ред.), будемо працювати, це я знаю точно. Завтра треба голосувати, завтра треба працювати... Зранку не буде консультацій, зранку буде робота», - сказав Гринів.

За його словами, роботу розпочнуть навіть за умови заблокованої трибуни, й першими законопроектами будуть винесені ті, що пов'язані з армією, спецконфіскацією. Також, за його словами, в ході засідання повинні будуть змінити раду НБУ.

«Цей день повинен бути продуктивним», - переконаний лідер БПП.

Він підтвердив, що наразі обговорюється пропозиція наступного тижня працювати не в пленарному режимі, а далі сесію не закривати, скликаючи парламентаріїв у міру підготовки й винесення до сесійної зали узгоджених рішень.

«Сесія не припинятиме своєї роботі й на літні канікули. Вона буде у черговому стані, постійних засідань не буде, аби в міру підготовки законопроектів ми могли виходити на результативні рішення», - розповів Гринів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-