Холодницький просить дозволити НАБУ телефонне прослуховування

06.07.2016 11:32 384

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький закликає Верховну Раду підтримати законопроект, який дозволить Національному антикорупційному бюро прослуховувати чиновників.

Про це він написав у середу на своїй сторінці у Facebook.

"Я звертаюся до народних депутатів з проханням підтримати законопроект №4812, який дає НАБУ право самостійно знімати інформацію з каналів зв’язку. Цей законопроект не поширюється на всіх громадян, а тільки на фігурантів кримінальних проваджень, що належать до підслідності Нацбюро, тобто ТОП-посадовців", - написав Холодницький.

Холодницький наголосив, що можливість самостійно прослуховувати телефони необхідна НАБУ, щоб прискорити слідчий процес і запобігти витоку інформації, а також з метою забезпечення незалежності нових правоохоронних органів від старої системи.

Керівник САП також зауважив, що пункт про автономне прослуховування для НАБУ прописаний у новому тексті меморандуму між Україною та Міжнародним валютним фондом.

"Ми вже бачимо перші результати роботи САП та НАБУ. Ми сумлінно щоденно робимо свою роботу. Однак нам необхідна справжня незалежність", - підкреслив Холодницький.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-