Лещенко: Аваков не той, за кого себе видає

26.06.2016 07:18 9055

Нардеп від БПП Сергій Лещенко не виключає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може використати силові структури для приходу до влади.

Про це він заявив в ефірі "112 каналу".

"Аваков – людина з дуже сильними політичними амбіціями. Я не виключаю, що він свої ресурси з часом використає для побудови політичної сили і приходу до влади. Притому приходу до влади як через вибори, так і через квазіканали", - наводить його слова Українська правда.

Він уточнив, що теоретично такими квазіканалами може бути і використання силових структур.

"Коли міністр внутрішніх справ має під собою не тільки офіційну вертикаль, але ще й неофіційний вплив на силові підрозділи, які озброєні, оснащені, і при цьому мотивовані, і він при цьому ще може бути політичним лідером – це завжди ризик. Завжди ризик, що у вас є квазівійськові формування, які можуть прийти до влади через квазіінструменти", - вважає депутат.

Відповідаючи на запитання, чи є Аваков сьогодні більш впливовим, ніж прем'єр Володимир Гройсман, Лещенко сказав: "Я його вважаю, по суті, рівносильним Гройсману".

"Аваков зовсім не той, за кого себе видає. Він себе видає за міністра внутрішніх справ, а насправді ця людина сьогодні за статусом фактично дорівнює прем'єр-міністру. Я його називаю "супер-перший віце-прем'єр", - сказав депутат.

За його словами, Аваков має "силовий інструментарій, він впливає на уряд, він впливає на міністрів, які входять в уряд за квотою "Народного фронту" і він є "смотрящим" за міністерством інфраструктури – найжирнішої дійною коровою всіх українських урядів, тим міністерством, де постійно формується тіньовий заробіток".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-