Кличко ініціює звернення до ВР, щоб уряд скасував здорожчання газу

21.06.2016 15:07 650

Асоціація міст України має звернутися до парламенту, який повинен застосувати всі механізми, аби уряд скасував постанову № 758 про підвищення цін на газ для населення. 

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на XII Українському муніципальному форумі в Одесі, повідомляє прес-служба КМДА.

"Резонансна і важлива для людей проблема, на яку жодним чином не впливає місцева влада, – тарифи. І в повній мірі ми з нею стикнемося невдовзі, коли люди отримають нові платіжки", – сказав Кличко.

Мер підкреслив, що заявляв свою позицію неодноразово: не можна підвищувати вдвічі тарифи, коли не змінюються зарплати і пенсії, адже люди просто не зможуть платити, і це може призвести до колапсу системи ЖКГ.

"Тому, я заявив, що ініціюю звернення Київради до парламенту, який, вважаю, повинен нас підтримати і застосувати всі механізми, аби уряд скасував постанову № 758 про підвищення цін на газ для населення. І, думаю, таке ж звернення до Верховної Ради може ухвалити і наша Асоціація", – наголосив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-