Штайнмайєр назвав умови для поступового скасування санкцій проти РФ

19.06.2016 17:27 2145

ЄС має повинен поступово відмовитися від санкцій, введених проти Росії через агресію в Україні, за наявності істотного прогресу в мирному процесі.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр, повідомляє Reuters.

"Санкції не є самоціллю. Вони повинні швидше дати стимули для зміни поведінки", - сказав він місцевому виданню RedaktionsNetzwerk Deutschland у неділю.

За словами міністра, він виступає за поступове скасування санкцій, якщо Москва продемонструє, що виконує свою частину у реалізації Мінського мирного плану. "Підхід все або нічого, навіть якщо це звучить добре, не спрацює", - додав Штайнмайєр.

При цьому глава МЗС Німеччини відкинув критику на свою адресу, що він веде себе як "адвокат Кремля".

"Ми як і раніше повинні бути в змозі дійти спільної думки, якщо ми хочемо знайти рішення для інших великих конфліктів", - додав Штайнмайєр, маючи на увазі війну в Сирії, де Росія активно підтримує президента Башара Аль-Асада проти різних повстанських груп.

"Ми повинні бути в змозі знайти спільне бачення, якщо ми хочемо знайти рішення для інших великих конфліктів", - додав Штайнмайєр, вказуючи на громадянську війну в Сирії, де Росія активно підтримує президента Асада проти різних повстанських угруповань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-