Луценко направив до ВР подання на позбавлення недоторканності Онищенка

16.06.2016 06:58 996

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про направлення до Верховної ради подання про позбавлення недоторканності народного депутата Олександра Онищенка (депутатська група "Воля народу").

Він опублікував документ на сторінці у Facebook.

"Відповідно до ч. 2 ст. 80 Конституції України ч. 1 ст. 27 Закону України "Про статус народного депутата України", ч. 2 ст. 482 КПК України, ст. 218 Закону України "Про регламент Верховної ради України" направляю для розгляду подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата України Онищенка Олександра Романовича", - йдеться в тексті документа.

Нагадаємо: вчора НАБУ провело обшук у приймальні Онищенка. Глава НАБУ Артем Ситник пояснював, що з даного виробництва проводять 37 обшуків у 3 містах, затримано 10 осіб.

Мова йде про виробництво, яке стосується схем з реалізації газу. Державі завдано збитків майже на 3 млрд грн: йдеться про розкрадання коштів в особливо великих розмірах та створення злочинної організації. Слідство підозрює, що її очолює Онищенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-