Суд скасував рішення про закриття справи Іванющенка

09.06.2016 18:29 700

Вищий спеціалізований суд задовольнив касаційну скаргу Генеральної прокуратури про оскарження судової ухвали, яка зобов'язувала уповноваженого прокурора закрити кримінальне провадження щодо Юрія Іванющенка.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 09.06.2016 задоволено касаційну скаргу прокурора та скасовано ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 11.02.2016 як незаконну", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в ГПУ, касаційну скаргу подавало управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури з метою оскарження ухвали Апеляційного суду Києва від 11 лютого щодо відмови у перегляді ухвали слідчого судді Солом'янського районного суду столиці, постановленої у кримінальному провадженні за підозрою Іванющенка.

Зокрема, у Генеральній прокуратурі підкреслили, що вказаною ухвалою слідчий суддя "у порушення положень кримінального процесуального законодавства України зобов'язав уповноваженого прокурора закрити кримінальне провадження щодо Юрія Іванющенка".

"Генеральною прокуратурою України і надалі вживатимуться заходи щодо активізації досудового розслідування у кримінальному провадженні та оскарження незаконних судових рішень", - пообіцяли в ГПУ.

Фото: sled.net

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-