Агенцію регіонального розвитку на Вінниччині очолив Валерій Нікітюк

16.06.2016 15:33 616

Керівником Агенції регіонального розвитку Вінниччини тимчасово призначено Валерія Нікітюка, який наразі керує проектом ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області». В подальшому, відповідно до нормативних документів та чинного законодавства, на цю посаду буде проведено конкурс.

Про подальші плани розвитку Агенції у регіоні йшлося на засіданні зборів засновників, що відбулись 16 червня у Вінницькій обласній Раді.

- Учасники зборів підтримали кандидатуру тимчасово виконуючого обов’язки керівника Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерія Нікітюка, - констатував голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. - Він має досвід у громадській діяльності, курував інвестиційними проектами на території чотирьох областей в одній з потужних банківських установ, зараз працює із грантовими пропозиціями Євросоюзу. Йому доручено провести процедуру реєстрації Агенції. В подальшому, відповідно діючого законодавства, проведемо конкурс на посаду. Це — загальноприйнята європейська практика якісного відбору кращих фахівців і оцінки їх подальшої роботи.

На засіданні також було затверджено юридичну адресу та місцезнаходження Агенції — м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7.

За словами Нікітюка, пакет необхідних документів для старту Агенції вже підготовлено.

- За допомогою Агенції ми плануємо покращити питання, пов'язані із зовнішніми інвестиціями, їх реалізацією та супроводом, - сказав Валерій Нікітюк. - Зараз набиратимемо фахівців, які будуть виконувати цю роботу. Окрім того, це буде установа, що сприятиме комунікаціям із зовнішніми партнерами — Євросоюзом, бізнес-суб’єктами, донорами, які готові інвестувати у наш регіон.

Майбутні кадри для роботи Агенції підбирають вже зараз. Так, голова обласної Ради А. Олійник цього ж дня зустрівся із претендентами на стажування у Лодзинській Агенції регіонального розвитку, про яке домовились під час візиту Генерального директора Агенції у Лодзі Пшемислава Анджеяка. Напередодні, після зустрічі з керівництвом технічного, педагогічного, торговельно-економічого, аграрного, медичного університетів та Донецького національного університету у Вінниці, яка відбулася 28 квітня цього року, в зазначених закладах були відібрані кандидатури із знанням англійської мови для направлення на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку. Учасники відбору попередньо писали творчі реферати на конкурс. Переможці, а їх шестеро, поїдуть днями на навчання до Республіки Польща: з Вінницького державного аграрного університету – Іванна Пороховник, з Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Анастасія Левченко, з Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського – Анна Киналь, з Донецького національного університету – Вікторія Рябцева і Максим Перенчук, з Вінницького національного технічного університету – Катерина Франчук.

- Відібрані - люди майбутнього: із вільним володінням англійською мовою, творчі, креативні, амбітні, які вже мають успішний досвід написання та реалізації проектів, - підсумував А. Олійник. - За результатами стажування вони напишуть звіт і двоє кращих фахівців будуть зараховані до штату Агенції у Вінницькій області.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини також поінформував, що на середину липня цього року попередньо заплановано приїзд до Вінниці лодзинської та італійської делегацій, в рамках зустрічей з якими буде підписано тристоронню угоду про співпрацю.

Довідково. 30 березня 2016 року депутати Вінницької обласної Ради першими в Україні підтримали ініціативу голови обласної Ради і схвалили рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Обласна Рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування стали співзасновниками Агенції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-