Останні новини

26 жовтня

Поодинці шансів менше. Втішимось ілюзіями?

Артем Стельмашов Блоги 06.07.2016 01:58 630

Нещодавно ми стали свідками амбітних заяв про появу двох політичних партій «нового типу», хоча всі очікували оголошення про одну структуру.

Тішу себе думками (чи може все-таки ілюзіями?), що коли не буде інших варіантів, коли обидві нові партії зрозуміють, що на виборах обом намалюють по 4,99%, вони таки об’єднаються.

Довибори до парламенту 17 липня для обох команд є серйозним випробуванням, таким собі «лакмусовим папірцем». 

На окрузі 206 у Чернігові від Демальянсу балотується заступник голови партії Ігор Андрійченко, який на попередніх довиборах по іншому чернігівському округу зумів фінішувати четвертим. Тобто першим серед місцевих кандидатів. Потім все ж таки Демальянсу вдалося завести депутатську фракцію до Чернігівської міськради. Отже, стартові позиції є досить потужними.

Натомість зірковий самовисуванець, екс-депутат від БПП Єгор Фірсов, судячи з останніх заяв у шоу Шустера, отримав підтримку від умовної «грузинсько-прокурорської» команди. 

Ця команда, до речі, ще ніяким чином не інституціоналізувалася, а лише заявила про створення ініціативної групи, яка займеться партійним будівництвом. 

У мене є великі сумніви в тому, що у Чернігові має шанс перемогти навіть єдиний кандидат від двох нових проектів. Але поодинці у них просто немає жодного шансу.

Зрозуміло всім, що навіть зараз, поки об’єднання не сталося, обидві нові команди на виборах мають погоджувати свої кроки і залишати єдиного найсильнішого кандидата. 

У такому разі, впевнений, і з об’єднавчим процесом перед наступними виборами до Верховної Ради жодних проблем не виникне. 

Чи можливо це зрозуміло всім, крім лідерів партій?

Артем Стельмашов
 

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-