Джелялов закликає кримчан не мовчати про репресії

28.08.2016 19:32 1222

Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов закликав кримськотатарських громадських активістів та всіх, хто постраждали від політичних репресій в Криму, домагатися максимальної публічності всіх фактів порушень прав людини.

Про це він заявив у коментарі Крим.Реалії.

"У перший день, коли Ільмі Умерова (заступник голови Меджлісу – ред.) доставили в психіатричний заклад, ми відразу все фотографували, розповіли які там умови, і через тиждень ми можемо до нього спокійно зайти, передати передачку. Вони бояться такої уваги, тому що ми розкриваємо в цілому обстановку в цьому закладі. Тобто, від нас вимагається наполегливість, що ми їх не залишимо у спокої", – зазначив він.

Напередодні Джелялов в ході зустрічі з учасниками об'єднання "Кримська солідарність" також рекомендував їм інформувати громадськість про всі порушення закону і прав людини на окупованому півострові.

"Давайте про це кричати, тому що зараз ми хочемо залучати до цього не просто міжнародну громадськість, а саме медичні організації, правозахисні..., які будуть приходити і говорити, що в таких умовах утримувати людей не можна, що це фактично тортури. Ви повинні розуміти, що ми кричимо в одне вухо, а Російська Федерація – в інше. Тому будь-яка інформація, яка у вас є, повинна доводитись, в тому числі через свої сторінки в соціальних мережах", – заявив Джелялов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-