Іслямов сказав, що було приводом для блокування його компанії

Ексклюзив 29.06.2016 12:47 629

Кримські окупанти на 90 днів призупинили роботу компанії "СімСітіТранс".

Про це в ексклюзивному інтерв'ю Укрінформу повідомив власник і генеральний директор ТОВ "Сімсітітранс" Едем Іслямов (батько власника телеканалу ATR і координатора Громадянської блокади Криму Ленура Іслямова).

"У середу, 29 червня, на підставі ухвали суду Криму робота "Сімсітітранс" призупинена на 90 днів", - повідомив Едем Іслямов.

За його словами, причиною припинення діяльності одного з найбільших перевізників в Криму стали такі "важкі" порушення, як неправильно оформлений шляховий лист.

"Порушення порядку ведення шляхового листа, порушення тривалості робочого часу водіїв, невідповідність зовнішнього і внутрішнього оформлення транспортного засобу правилам регулярних перевезень пасажирів, відсутність звірки відомостей про дорожньо-транспортні події з органами ДІБДД. Ось через такі "важкі" порушення суд вирішив призупинити діяльність підприємства на 90 днів", - розповів Іслямов.

Він зазначив, що через перебої з транспортом, які створилися у Сімферополі, маршрути компанії "СімСітіТранс" пропонують іншим перевізникам.

"Оскільки додаткових автобусів у перевізників немає, то багато хто з них був змушений знімати автобуси з діючих маршрутів, щоб хоча б частково обслужити маршрути "СімСітіТранс", - повідомив Едем Іслямов.

Як повідомляв Укрінформ, у середу з 6.00 в Криму припинена робота компанії "СімСітіТранс". Судові пристави заарештували майно і нерухомість компанії. Так звана адміністрація Сімферополя розірвала договірні відносини з ТОВ "СімСітіТранс".

Фото: ФБ/Ельза Іслямова

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-